Sirtaki ve rakı keyfi! Tunç Soyer, İzmir’in Kurtuluş Günü öncesi bakın nerede ortaya çıktı

  • Haber7 – ÖZEL

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in, “Düşman işgalinden kurtulduk” açıklamalarını yaptığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın hemen ardından Yunanistan’a koştuğu öğrenildi.

YUNAN BASINI: “COŞKUYLA KARŞILANDI”

CHP’li Tunç Soyer’in İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İzmir-Midilli deniz seferlerinin tamamlanması kapsamından 2 Eylül’de Midilli Adası‘nda bulunduğu bildirildi. Yunan yetkililerle samimi pozları dikkat çeken Tunç Soyer’in Yunan basınına göre coşkuyla karşılandığı belirtildi.

“BARIŞ VE DOSTLUK ANLAŞMASI İMZALANDI”

CHP’li Tunç Soyer ile Midilli Belediye Başkanı Stratis Kitelis arasından “Barış ve dostluk anlaşması” imzalandığı vurgulandı.

SİRTAKİ VE RAKI KEYFİ YAPTI

CHP’li Tunç Soyer’in Midilli’de bulunduğu süreçte Yunan rakısı ve sirtaki keyfi yaptığı öne sürüldü. Soyer’in akşam Midilli’de sirtaki eşliğinde Yunan belediye başkanıyla eğlendiği iddia edildi.

NE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI NE ULUSAL MEDYAYA YANSITI

Sosyal medya hesaplarının aktif bir şekilde kullanan Tunç Soyer, böyle bir ziyareti ve etkinlikleri paylaşmaması dikkat çekti. Yunan basınında yer alan Soyer’in ziyareti, Türkiye’de ulusal haber ajanslarında da yer almadı.

___________________

 OSMANLI’YA “HAİN” DİYEREK DİL UZATMIŞTI

9 Eylül 2022’de İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları dolayısıyla Gündoğdu Meydanı’nda dün düzenlenen etkinlikte CHP’li Tunç Soyer büyük bir skandala imza atmıştı.

Etkinlikte kürsüye çıkan Tunç Soyer “Yüz yıl önceydi. Bu toprakları yönetenler, gaflet, delalet hatta hıyanet içindeydi. Gençleri, kadınları, çocukları, geleceği hiç düşünmediler.” diyerek Osmanlı’yı hain ilan ederken konuşmasında Yunan’ın adını dahi geçirmemişti.

Tunç Soyer’in bu sözleri büyük tepki çekmişti.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x