Monaco Prensesi’nin canlı yayındaki görüntüsü olay yarattı

Dünyanın en küçük ikinci ülkesi olan Monaco’nun kraliyet ailesi üzerinde kara bulutlar dolanıyor…

 

Alman ve İsviçre medyası bir süre önce Monaco Prensi Albert ve eşi Prenses Charlene’nin evlerini ayırdığını ve çiftin sadece “randevu” alarak bir araya geldiklerini yazmıştı. Evliliklerinin başından beri birçok kriz atlatan çiftin göstermelik bir evlilik yaptığı iddia edilirken, önceki gün çift Monaco’nun ilk televizyon kanalının açılışı için kameralar karşısına çıktı.

Röportaj sırasında Charlene’in “garip bir şekilde” tebessüm ettiğine dikkat çekildi.

Uzun bir aradan sonra ilk kez canlı yayına katılan Charlene ve Albert sunucunun sorularını yanıtladı. TVMonaco isimli kanalda açıklamalar yapan Albert’in yanında duran eşi Charlene’in donuk ifadesi ve çok kısa cevaplar vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

İngiliz medyası, bu görüntüleri, “Nadiren eşi Prens Albert’le görülen Prenses Charlene garip gözüküyor” yorumunu yaptı. İngiliz Daily Mail gazetesi, “45 yaşındaki Charlene 65 yaşındaki Prens Albert’in yanında gergin gözüküyordu. Albert uzun uzun konuşurken o sadece birkaç kelime söyledi” ifadelerine yer verdi.

Charlene’in röportajın bir noktasında derin bir nefes aldığını ve tuhaf bir şekilde tebessüm ettiğine dikkat çeken İngiliz medyası, Charlene’in sadece, “Tebrikler, gelecekte her şeyin en iyisi sizin için gerçekleşsin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x